Маркетплейс Rozetka расширяется в Днепре
9 грудня 2020

Маркетплейс Rozetka розширюється в Дніпрі

Найбільший український ритейлер Rozetka продовжує об'єднувати онлайн і офлайн бізнес-моделі. Незабаром після появи оффлайн-платформи за адресою пр. Гагаріна, 8A, в Дніпрі відкрився магазин на Титова, 36. Його загальна площа - 250 м².
Точка видачі дає можливість побачити товари, замовлені в інтернеті, безпосередньо перед покупкою. Для зручності пропонується скористатися примірочної. У торговельній зоні надана можливість ознайомитися з базовим асортиментом електроніки та продуктів. При бажанні товари, виставлені у вітринах, можна придбати через експрес-касу на місці. Сервісна служба підтримки надає послуги ремонту, оформляє заміну і повернення, тут також налаштовують електроніку. Отримання покупки, як і в інших об'єктах офлайн-мережі Rozetka, відбувається за допомогою чек-інів в електронній черзі. Для того, щоб забрати замовлення, оформлений на сайті, вводиться його номер.
Після відкриття точок у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі та інших містах, інтернет-магазин планує подальший розвиток. На сьогодні мережа складається з 96 магазинів, сервісних центрів і пунктів видачі товару.